Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Update forum: Schimbat background + alte cateva imbunatatiri

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 29
Data de inscriere : 23/12/2011
Varsta : 41
Localizare : Braila

Update forum: Schimbat background + alte cateva imbunatatiri Empty
MesajSubiect: Update forum: Schimbat background + alte cateva imbunatatiri   Update forum: Schimbat background + alte cateva imbunatatiri I_icon_minitimeVin Mar 09, 2012 8:42 pm

Am luat decizia de a schimba background-ul cu unul mai putin "pompos" si mai placut la vedere!
De asemnea,am adus si cateva imbunatatiri pentru caracterele si butoanele forumului (in special cele pentru mesaje: "topic nou", "reply" s.a)

Si nu in ultimul rand,am schimbat formatul culorilor pentru o mai buna gestionare/vizionare a mesajelor si topicurilor! Dupa cum stiti,inainte de aceasta schimbare infatisarea forumului era complet neagra,iar parcurgerea mesajelor si al topicurilor nu era tocmai usoara! Am ales accentuarea unei tente de gri,pentru diferentierea mesajelor,topicurilor si categoriilor,astfel putand parcurge forumul mult mai repede!

In continuare va aducem la cunostinta ca puteti oricand posta orice sugestie pentru imbunatatirea forumului sau site-ului!

*Background-ul a fost optimizat pentru rezolutii Full HD (1920x1080). Este posibil ca aceasta schimbare sa nu fie vizibila in totalitate pe rezolutii mai mici!


Sus In jos
https://samsungfit.forumgratuit.ro
 
Update forum: Schimbat background + alte cateva imbunatatiri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Feedback :: Anunturi administrative-
Mergi direct la: